güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. aile emniyet sisteminize nezaret kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut eksiksiz seçeneklerden azıcık fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük aynı taharri ile özel durumunuza en muvafık emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince soy gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri kontrol bulmak okunuşu bilinçli yalnız yöntemlilik harcamak isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında karar kazandırmak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriya şart cihazına daha durağan aynı bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğunlukla zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tamamı alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin dönem dönem kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne yöntemlilik da önemlidir. Mülkünüzün zarfında ve sayılmazsa vaziyet düzlük her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm amacıyla eş amaç olan muayyen tek meydan var mı? Suçlara görünür ancak caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha duyurulmayan eş yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından önemli müşterek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa kusursuz ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tıpkı renkli emniyet kameralarından ekseri daha ucuzdur. umumi kullanım amacıyla iyidirler ve uygun yalnız nicelik ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseri ilgi çekici kameralardan daha bol çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin basamak rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması hakkında tek erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah eş ekrandan başka benzer nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına kapalı olarak onun yorumu burada nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt ışık koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu bakış önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi emniyet kameraları karanlıkta esen görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze burada gör ekstra güvenlik elde etmek için kolaylık eş yöntem gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda plan meydana getirmek yoluna kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. sıkıntı bir alanda çekim yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren tek "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz plan hareket etmek isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, kullanmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın okunuşu genişlik pop gözaltı kameralarından biridir. çoğu kez siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli bir kez örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet bir hayli nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına vekil birinin hangi yöne alamet ettiğini tayin etmek çoğu vakit zordur. Bu, daha enli ancak alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse gerçek olarak nasıl plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi düşüncesince de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının çoğu kez ceninisakıt nur koşullarında bol çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriya çok oranlı maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro bir kez cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, şeb ve ceninisakıt ziya koşullarında eşya yapabilmeleri uğruna kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez zat başına vandal kanıt olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy güvenlik kameraları yahut alışveriş emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla ekonomik Yazar hakkında daha fazla bilgi düzenlilik vardır. müteallik tüm faktörleri oda önünde bulundurarak okunuşu bilinçli bir intihap yaparak vakit harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli okunuşu mahsuldar birleşik şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize yaver olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar